Macheta AMC Hornet la scara 1:43
Macheta metalica la scara 1:43 a unei masini folosite de James Bond in filmul
The Man with the golden gun
Contine macheta masinii AMC Hornet cu 2 figurine , postament plastic decorat
Se livreaza in vitrina de plexiglas
Dimensiuni aproximative (L x l x h): 10,5 cm x 4 cm x 3,5 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari. Acest produs
nu este o jucarie
Macheta AMC Hornet, James Bond – The Man with the golden gun – 1/43 Altaya
63,00 lei
Pasul în Lumea lui 007: Macheta AMC Hornet, James Bond – The Man with the golden gun – 1/43 Altaya
Doar 1 rămase în stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 14 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 10 |
| length | 14 |
| width | 8 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 14 x 8 x 10 cm |
| Etichete | AMC, Altaya, James Bond, machete, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 8 x 10 cm |
| Scara | 1/43 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | AMC |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Standard |
| Tip Ambalaj | Vitrina Plexiglas |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.