Macheta Ford KA la scara 1:43
Macheta metalica la scara 1:43 a unei masini folosite de James Bond in filmul Quantum of Solace
Contine macheta masinii Ford KA pe postament plastic decorat
Se livreaza in vitrina de plexiglas
Dimensiuni aproximative (L x l x h): 8,5 cm x 4 cm x 3,5 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Macheta Ford KA, James Bond – Quantum of Solace – 1/43 Altaya
53,00 lei
Pasul în Lumea lui 007: Macheta Ford KA, James Bond – Quantum of Solace – 1/43 Altaya
Stoc epuizat
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 14 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.1 kg |
| Dimensiuni | 14 x 10 x 10 cm |
| Etichete | Altaya, James Bond, Ford, machete, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 10 x 10 cm |
| Scara | 1/43 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Ford |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Standard |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.















Recenzii
Nu există recenzii până acum.