Macheta Ford Focus WRC Raliu Monte Carlo 2004, 1/43
Din metal si plasticScara 1:43
Se livreaza in vitrina de plastic
Culoarea poate fi usor diferita fata de cea din imaginea de prezentare.
Dimensiuni: Lungime 10 cm, latime 4 cm, inaltime 3,5 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Ford Focus WRC Raliu Monte Carlo 2004, scara 1:43
69,00 lei
Macheta Ford Focus WRC Raliu Monte Carlo 2004, 1/43
În stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Scara | 1/43 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Ford |
| długość | 14 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 8 |
| length | 14 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 14 x 8 x 8 cm |
| Etichete | raliu, Focus, WRC, Monte Carlo, 2004, Ford |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 8 x 8 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

















Recenzii
Nu există recenzii până acum.