Macheta Autobuz Bedforf Val Wallce Arnold , produsa la scara 1/72 de Atlas Collections.
Macheta copiaza modelul original pana la cele mai mici detalii.
Varsta recomandata peste 14 ani.
Se livreaza in cutie de carton.
Dimensiuni: Lungime 15 cm, latime 3 cm, inaltime 4 cm
Scara 1:72
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Burlingham Seagull JT Whittle & Son macheta autobuz, scara 1/72 Atlas
44,00 lei
Burlingham Seagull JT Whittle & Son macheta autobuz, scara 1/72 Atlas
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Scara | 1/72 |
| Producator | ATLAS |
| length | 12 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.2 kg |
| Dimensiuni | 12 x 8 x 8 cm |
| Etichete | 1/72, Burlingham, Autobuze, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 12 x 8 x 8 cm |
| Marca | BURLINGHAM |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Standard |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.