Chevrolet Bel Air convertible, negru, 1:32, Signature
Din metal si plastic
Anvelope din cauciuc.
Capota motor si usile se deschid.
Scara 1:32
Dimensiuni: 15 x 4,5 x 5 cm
Masina se livreaza in cutie de carton ce prezinta o fereastra din plastic transparent.
Culoarea poate fi usor diferita fata de cea din imaginea de prezentare.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Chevrolet Bel Air convertible, negru, 1:32, Signature
61,00 lei
Chevrolet Bel Air convertible, negru, 1:32, Signature
În stoc
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Scara | 1/32 |
| Producator | Signature Models |
| Marca | Chevrolet |
| length | 20 |
| width | 12 |
| height | 12 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni | 20 x 12 x 12 cm |
| Etichete | 1/32, chevrolet, machete |
| Dimensiuni Ambalaj | 20 x 12 x 12 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.


















Recenzii
Nu există recenzii până acum.