Acest stand pentru expunerea a pana la 15 machete auto la scara 1:43
Producator Atlas
Dimensiuni stand:
Lungime = 49 cm
Latime = 18.4 cm
Inaltime = 20.5 cm
Raftul este fabricat din plastic si nu contine modelele auto din poza.
Culoare: negru
Greutate aproximativ 1 kg
Display Machete Auto pentru expunere 15 modele scara 1:43
49,82 lei
Display Machete Auto pentru expunere 15 modele scara 1:43
Stoc epuizat
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| długość | 25 |
| szerokość | 15 |
| wysokość | 10 |
| length | 25 |
| width | 15 |
| height | 10 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 25 x 15 x 10 cm |
| Etichete | accesorii, Atlas, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 25 x 15 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.