Ford Thunderbird convertible 1955, 1:32, Arko
Din metal si plastic
Capota motor, portbabajul si usile se deschid.
Scara 1:32
Masina se livreaza in cutie de carton ce prezinta o fereastra din plastic transparent.
Culoarea poate fi usor diferita fata de cea din imaginea de prezentare.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Ford Thunderbird convertible 1955, 1:32, Arko
48,81 lei
Ford Thunderbird convertible 1955, 1:32, Arko
În stoc
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Scara | 1/32 |
| Producator | Arko |
| Marca | Ford |
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 04 kg |
| Dimensiuni | 14 x 10 x 10 cm |
| Etichete | 1/32, Ford |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 10 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.