Lamborghini Gallardo LP560-4 1:43
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Lungime aproximativ 10 cm
Se livreaza in cutie originala
Scara 1:43
Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Lamborghini Gallardo LP560-4, macheta auto 1:43 Welly
32,00 lei
Lamborghini Gallardo LP560-4. Macheta Auto: Eleganță și Performanță la scara 1/34 – 1/39
În stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 10 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 8 |
| length | 10 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 10 x 8 x 8 cm |
| Etichete | WELLY, Lamborghini, machete, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 10 x 8 x 8 cm |
| Scara | 1/43 |
| Producator | Welly |
| Marca | Lamborghini |
| Material | Metal |
| Tip Automacheta | Sport |
| Tip Ambalaj | Cutie de carton cu vitrina |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.