Macheta la scara 1/76 din seria the greatest show on earth
Producator Atlas Editions
Dimensiuni aproximative: 15.5 x 3.5 x 5.5 cm
Din metal si plastic.
Grad de finisare si detaliere mare
Macheta se livreaza pe un postament negru de plastic ambalat in cutie de carton.
Scara 1:76
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta atlas editions, the greatest show on earth, bedford OX & booking trailer billy smarts, scara 1:76
45,00 lei
Macheta atlas editions, the greatest show on earth, bedford OX & booking trailer billy smarts, scara 1:76
În stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 18 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 18 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 18 x 10 x 10 cm |
| Etichete | Bedford, 1/76, Greatest Show on Earth, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 18 x 10 x 10 cm |
| Scara | 1/76 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Bedford |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Camion |
| Tip Ambalaj | Cutie Carton |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.