Macheta la scara 1/76 a unui camion cu remorca din seria the greatest show on earth
Producator Atlas Editions
Dimensiuni aproximative: 20 x 7 x 6 cm
Din metal si plastic.
Grad de finisare si detaliere mare
Macheta se livreaza pe un postament negru de plastic ambalat in cutie de carton.
Scara 1:76
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta atlas editions, the greatest show on earth, carters foden generator & low loader, scara 1:76
56,00 lei
Macheta atlas editions, the greatest show on earth, carters foden generator & low loader, scara 1:76
În stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 25 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 25 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 25 x 10 x 10 cm |
| Etichete | 1/76, Greatest Show on Earth, machete, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 25 x 10 x 10 cm |
| Scara | 1/76 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | AEC |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Camion |
| Tip Ambalaj | Cutie Carton |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

















Recenzii
Nu există recenzii până acum.