Miniatură auto produsă din metal, cu mici parti de plastic si anvelope din cauciuc, avand un nivel ridicat de detaliu . Versiune sealed (fără elemente mobile).
Caracteristici:
Scara: 1:24
Dimensiuni: aproximativ 16.5 x 7.5 x 8 cm
Ambalaj: Pe postament negru in Blister
Poate constitui un cadou perfect pentru colectionari si pasionati de miniaturi.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari. Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto ARO 240 crem, din 1978, scara 1:24
135,00 lei
Macheta auto ARO 240 crem, din 1978, scara 1:24
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| długość | 25 |
| szerokość | 12 |
| wysokość | 12 |
| length | 25 |
| width | 12 |
| height | 12 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 25 x 12 x 12 cm |
| Etichete | 1/24, Hachette, ARO |
| Dimensiuni Ambalaj | 25 x 12 x 12 cm |
| Scara | 1/24 |
| Producator | Hachette |
| Marca | ARO |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Standard |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.















Recenzii
Nu există recenzii până acum.