Macheta metalica detaliata produsa de Era Car la scara de 1:64.
Grad de finisare si detaliere mare
Ambalaj: Cutie carton
Dimensiuni: L 7,5 x l 3 x h 2,5 cm
Detalii la scara
Se deschid Capota motor si usile fata.
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Macheta auto Audi A6 Wheel Test Livery, 1:64 ERA CAR
65,00 lei
Macheta auto Audi A6 Wheel Test Livery, 1:64 ERA CAR
În stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| długość | 10 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 8 |
| length | 10 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 10 x 8 x 8 cm |
| Etichete | 1/64, Era Car, Audi, machete |
| Dimensiuni Ambalaj | 10 x 8 x 8 cm |
| Scara | 1/64 |
| Producator | ERA CAR |
| Marca | Audi |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Sport |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.