Macheta auto Audi Q8 albastru, la scara 1/36 produsa de Tayumo.
Un Cadou ideal pentru copii si parinti!
Are functia pull back ( se deplaseaza inainte prin tragere inapoi)
Se deschid usile din fata.
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Dimensiuni aproximative:13 cm x 5 cm x 4.5 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Nu este destinat copiilor sub 4 ani.
Contine piese mici ce pot fi inghitite!
Macheta auto Audi Audi Q8 albastru , pull back, 1:36 Tayumo
54,91 lei
Macheta auto Audi Audi Q8 albastru , pull back, 1:36 Tayumo
Stoc epuizat
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| długość | 18 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 18 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 18 x 10 x 10 cm |
| Etichete | Tayumo, 1/36, Audi, machete |
| Dimensiuni Ambalaj | 18 x 10 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.