Miniatură auto produsă din metal, cu mici parti de plastic si anvelope din cauciuc, avand un nivel ridicat de detaliu . Sre deschid usile fata, interior detaliat.
Caracteristici:
Scara: 1:18
Dimensiuni: aproximativ 23 x 8.5 x 8 cm
Ambalaj: Cutie carton cu vitrina
Poate constitui un cadou perfect pentru colectionari si pasionati de miniaturi.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari. Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto Dacia 1100 alba, din 1968 scara1/18 Solido
335,55 lei
Macheta auto Dacia 1100 alba, din 1968 scara1/18 Solido
Stoc epuizat
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| długość | 30 |
| szerokość | 15 |
| wysokość | 12 |
| length | 30 |
| width | 15 |
| height | 12 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 30 x 15 x 12 cm |
| Etichete | Dacia, 1//18, Solido |
| Dimensiuni Ambalaj | 30 x 15 x 12 cm |
| Scara | 1/18 |
| Producator | Solido |
| Marca | Dacia |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Standard |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

















Recenzii
Nu există recenzii până acum.