Miniatură auto produsă din metal, cu mici parti de plastic si anvelope din cauciuc, avand un nivel ridicat de detaliu . Versiune sealed (fără elemente mobile).
Caracteristici:
Scara: 1:24
Dimensiuni: aproximativ 18 x 7.5 x 6 cm
Ambalaj: Blister
Poate constitui un cadou perfect pentru colectionari si pasionati de miniaturi.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari. Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto Dacia 1300 rosie, din 1970, scara 1:24
123,00 lei
Macheta auto Dacia 1300 rosie, din 1970, scara 1:24
În stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni Ambalaj | 18 x 12 x 10 cm |
| Scara | 1/24 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Dacia |
| Etichete | Dacia, Altaya, 1/24 |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Standard |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

















Recenzii
Nu există recenzii până acum.