Macheta autoutilitarei Dacia 1307 cu cabina dubla din colectia Masini de Legenda prezentata de DeAgostini
Scara:1:43
Caroserie din metal
Dimensiuni: L 11 cm, l 4,2 cm, h 4 cm
Grad de finisare si detaliere mare
Se livreaza in blister din plastic transparent
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto Dacia 1307 cabina dubla, rosie, scara 1:43 Atlas
89,00 lei
Macheta auto Dacia 1307 cabina dubla, rosie, scara 1:43 Atlas
Stoc epuizat
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| length | 14 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni | 14 x 8 x 8 cm |
| Etichete | Dacia, Atlas, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 8 x 8 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.