Miniatură auto produsă din metal, cu mici parti de plastic si anvelope din cauciuc, avand un nivel ridicat de detaliu . Versiune sealed (fără elemente mobile).
Caracteristici:
Scara: 1:18
Dimensiuni: aproximativ 25 x 9.5 x 8 cm
Ambalaj: Cutie carton cu fereastra
Directie functionala. Suspensie functionala. Culoare verde
Poate constitui un cadou perfect pentru colectionari si pasionati de miniaturi.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari. Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto Dacia 1310 TLX verde, din 1991, scara 1:18, Triple9 Collection
367,00 lei
Macheta auto Dacia 1310 TLX verde, din 1991, scara 1:18, Triple9 Collection
Stoc epuizat
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| długość | 30 |
| szerokość | 15 |
| wysokość | 12 |
| length | 30 |
| width | 15 |
| height | 12 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 30 x 15 x 12 cm |
| Etichete | Dacia, 1//18, Triple9 |
| Dimensiuni Ambalaj | 30 x 15 x 12 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
















Recenzii
Nu există recenzii până acum.