Din colectia autoutilitare produsa de Atlas va oferim Macheta auto Fiat 1100 ELR Butangas din 1948 la scara 1:43
Prezentare: macheta este fixata pe postament negru in vitrina de plexiglas.
Din metal si plastic.
Grad de finisare si detaliere mare
Dimensiuni aproximative: L 10 x l 4.5 x H 4 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie. A se manevra cu atentie, contine piese mici ce se pot desprinde usor.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto Fiat 1100 ELR Butangas 1948, scara 1:43
55,00 lei
Macheta auto Fiat 1100 ELR Butangas 1948, scara 1:43
Doar 1 rămase în stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 14 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 8 |
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 14 x 10 x 8 cm |
| Etichete | Altaya, Fiat, 1/43, Autoutilitare |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 10 x 8 cm |
| Scara | 1/43 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Fiat |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Autoutilitara |
| Tip Ambalaj | Vitrina Plexiglas |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.