Macheta metalica detaliata produsa de Era Car la scara de 1:64.
Grad de finisare si detaliere mare
Ambalaj: Cutie carton
Dimensiuni: 6,5 x 3 x3 cm
Anvelope din cauciuc
Detalii la scara
Capota motor si portbagaj mobile, targa.
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Macheta auto Mercedes Vito 2020 ambulanta veterinara, 1:64 cu accesorii ERA CAR
66,09 lei
Macheta auto Mercedes Vito 2020 ambulanta veterinara, 1:64 cu accesorii ERA CAR
Stoc epuizat
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Scara | 1/64 |
| Producator | ERA CAR |
| Marca | Mercedes |
| długość | 10 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 8 |
| length | 10 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 10 x 8 x 8 cm |
| Etichete | 1/64, ambulanta, Era Car, Mercedes |
| Dimensiuni Ambalaj | 10 x 8 x 8 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.