Descriere
Miniatură auto produsă din metal, cu mici parti de plastic si anvelope din cauciuc, avand un nivel ridicat de detaliu . Versiune sealed (fără elemente mobile).
Caracteristici:
Scara: 1:24
Dimensiuni: aproximativ 17 x 6 x 5.5 cm
Ambalaj: pe postament negru in Blister
Poate constitui un cadou perfect pentru colectionari si pasionati de miniaturi.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari. Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto Renault 8 TS (Dacia 1100), an 1968, scara 1:24, albastru, Hachette
108,00 lei
Macheta auto Renault 8 TS (Dacia 1100), an 1968, scara 1:24, albastru, Hachette
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Greutate | 0.2 kg |
| Dimensiuni | 20 x 12 x 12 cm |
| Scara | 1/24 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Dacia, Renault |
| Etichete | Dacia, 1/24, Renault, Hachette |
| Dimensiuni Ambalaj | 20 x 12 x 12 cm |
| Tip Ambalaj | Blister |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.