Macheta Autobuz Pompieri Mercedes-Benz O6600 1:72
Macheta pompieri reproducere detaliata pentru colectionari
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Se livreaza pe postament negru in blister plastic original
Scara 1/72
Dimensiuni Lxlxh: 14x3x3.5 cm
Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Macheta Autobuz Pompieri Mercedes-Benz O6600 scara 1:72
55,92 lei
Macheta Autobuz Pompieri Mercedes-Benz O6600 1:72
În stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Scara | 1/72 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Mercedes |
| długość | 14 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 8 |
| length | 14 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 14 x 8 x 8 cm |
| Etichete | 1/72, macheta pompieri, Autobuze, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 8 x 8 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.