Macheta pompieri reproducere detaliata pentru colectionari
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Se livreaza in vitrina din plexi cu postament negru ambalata in cutie originala
Dimensiuni: L 10 cm x l 3 cm x h 4 cm
Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Macheta autospeciala pompieri Dodge D500, Atlas, scara 1:72
46,00 lei
Obtine acum macheta pompieri Dodge D500, cu detalii impresionante. Adauga realism și pasiune colectiei tale!
În stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| długość | 18 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 18 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 18 x 10 x 10 cm |
| Etichete | 1/72, macheta pompieri, Dodge, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 18 x 10 x 10 cm |
| Scara | 1/72 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Dodge |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Masina de interventie |
| Tip Ambalaj | Vitrina Plexiglas |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.