Macheta Camion Durastar al United States Postal Services – serviciul postal al Statelor Unite
Macheta metalica detaliata produsa de Greenlight la scara de 1:64.
Grad de finisare si detaliere mare
Ambalaj: Blister
Dimensiuni Lxlxh: 13.5 x 3,7 x 5.5 cm
Detalii la scara
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Macheta camion International Durastar Box Truck USPS, Truck Series 9, scara 1:64 Greenlight – 33090B
56,00 lei
Macheta camion International Durastar Box Truck USPS, Truck Series 9, scara 1:64 Greenlight – 33090B
În stoc
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Scara | 1/64 |
| Producator | GreenLight |
| długość | 18 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 18 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 18 x 10 x 10 cm |
| Etichete | 1/64, camion, Greenlight |
| Dimensiuni Ambalaj | 18 x 10 x 10 cm |
| Marca | INTERNATIONAL |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Autoutilitara |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.