Acest camion cu remorca cu prelata Scania seria T, la scară 1:76 Atlas Editions, cu marca Eddie Stobart, este un must-have pentru orice colecționar de machete de camioane. Vehiculul este frumos realizat, cu detalii complexe și un finisaj de înaltă calitate.
Scara 1:76
Dimensiune: Lungine 25 cm, latime 3,5 cm, inaltime 6 cm
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Camion remorca cu prelata Scania T Kerry Jane, H777, Eddie Stobart, scara 1/76, Atlas Edition
79,00 lei
Macheta Camion remorca cu prelata Scania T Kerry Jane, H777, Eddie Stobart, scara 1/76, Atlas Edition
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| length | 20 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.2 kg |
| Dimensiuni | 25 x 10 x 10 cm |
| Scara | 1/76 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Scania |
| Etichete | 1/76, Stobart, Scania, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 25 x 10 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.















Recenzii
Nu există recenzii până acum.