Macheta Camion Scania V8 R730 2 axe auriu
Macheta metalica detaliata produsa de Welly la scara de 1:64.
Grad de finisare si detaliere mare
Ambalaj: Cutie carton cu vitrina
Dimensiuni Lxlxh: 9 x 4 x 6 cm
Detalii la scara
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Macheta Cap Tractor Scania V8 R730 2 axe auriu, scara 1:64, Welly
55,00 lei
Descoperă detaliile realiste ale machetei camion Scania V8 R730 2 axe rosu, în scara 1:64, de la Welly. O piesă de colecție de excepție!
Stoc epuizat
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| długość | 10 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 8 |
| length | 10 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 10 x 8 x 8 cm |
| Etichete | 1/64, WELLY, Scania, machete |
| Dimensiuni Ambalaj | 10 x 8 x 8 cm |
| Scara | 1/64 |
| Producator | Welly |
| Marca | Scania |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Camion |
| Tip Ambalaj | Cutie de carton cu vitrina |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.















Recenzii
Nu există recenzii până acum.