MACHETA DACIA 1320, colectia Masini de Legenda la scara 1:43 produsa de Atlas
Caroserie din metal
Dimensiuni: L 10,7cm, l 4,2cm, h 3.5cm
Grad de finisare si detaliere mare
Se livreaza in blister din plastic transparent
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
MACHETA DACIA 1320, Masini de Legenda, 1/43 ATLAS
75,00 lei
MACHETA DACIA 1320, Masini de Legenda, 1/43 ATLAS
Stoc epuizat
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| długość | 14 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 8 |
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 14 x 10 x 8 cm |
| Etichete | Dacia, machete, Atlas, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 10 x 8 cm |
| Scara | 1/43 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Dacia |
| Tip Automacheta | Standard |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.