Macheta Dacia 1410 Sport, colectia. Masini de legenda
Scara:1:43
Produsa din Metal si Plastic, nu se deschid usile.
Dimensiuni:Lungime: 9,7 cm Latime: 4,2 cm Inaltime: 3.2 cm
Ambalaj: blister de plastic transparent cu postament negru
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Dacia 1410 Sport 1985 1:43 Atlas
80,00 lei
Macheta Dacia 1410 Sport 1:43 Atlas
În stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Scara | 1/43 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Dacia |
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 14 x 10 x 8 cm |
| Etichete | Dacia, machete, Atlas, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 10 x 8 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.