Macheta Ford LTD Crown Victoria Police din colectia Hollywood ce apare in Terminator 2 Judgment Day
Macheta metalica detaliata produsa de Greenlight la scara de 1:64.
Grad de finisare si detaliere mare
Ambalaj: Blister
Dimensiuni: 8 x 3 x3 cm
Anvelope din cauciuc
Detalii la scara
Editie Limitata
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Macheta Ford LTD Crown Victoria Police, Terminator 2: Judgment Day – Greenlight 44920D, scara 1:64
45,76 lei
Macheta Ford LTD Crown Victoria Police, Terminator 2: Judgment Day – Greenlight 44920D, scara 1:64
Stoc epuizat
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| length | 14 |
| width | 8 |
| height | 17 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni | 14 x 8 x 17 cm |
| Etichete | 1/64, Greenlight, Hollywood series, Ford |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 8 x 17 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.