Macheta Ford Transit inaltat 2019 Gulf Oil
Macheta metalica detaliata produsa de Greenlight la scara de 1:64.
Grad de finisare si detaliere mare
Ambalaj: Blister
Dimensiuni: 9 x 3,7 x 3 cm
Detalii la scara
Editie Limitata – Exclusive Hobby
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Macheta Ford Transit inaltat 2019 Gulf Oil scara 1:64 Greenlight – 30260
52,00 lei
Macheta Ford Transit inaltat 2019 Gulf Oil scara 1:64 Greenlight – 30260
În stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Scara | 1/64 |
| Marca | Ford |
| Producator | GreenLight |
| długość | 15 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 15 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 15 x 10 x 10 cm |
| Etichete | 1/64, Greenlight, Utilitare, Ford |
| Dimensiuni Ambalaj | 15 x 10 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.