Din colectia Pinder Circus produsa de Atlas pentru Direkt Collections, va oferim Macheta auto Creperie Snack Bar din 1955, la scara 1:43
Cu Certificat de Autenticitate.
Se livreaza in cutie de carton.
Din metal si plastic.
Grad de finisare si detaliere mare
Dimensiuni aproximative: L 22.5 x l 7.5 x H 8 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie. A se manevra cu atentie, contine piese mici ce se pot desprinde usor.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Pinder Circus, Creperie Snack Bar 1955, scara 1:43, Atlas
69,00 lei
Macheta Pinder Circus, Creperie Snack Bar 1955, scara 1:43, Atlas
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| długość | 25 |
| szerokość | 12 |
| wysokość | 12 |
| length | 25 |
| width | 12 |
| height | 12 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 25 x 12 x 12 cm |
| Etichete | Pinder Circus, Atlas, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 25 x 12 x 12 cm |
| Scara | 1/43 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | PINDER CIRCUS |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Camion |
| Tip Ambalaj | Cutie Carton |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.