Macheta Renault 8 Taxi Santiago de Chile 1965
Producator:IXO
Scara:1:43
Lungime aproximativ 10 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Renault 8 Taxi Santiago de Chile 1965 scara 1:43
75,00 lei
Macheta Renault 8 Taxi Santiago de Chile 1965 1:43
Doar 1 rămase în stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Scara | 1/43 |
| Producator | IXO Models |
| Marca | Dacia |
| długość | 10 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 8 |
| length | 10 |
| width | 8 |
| height | 8 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 10 x 8 x 8 cm |
| Etichete | Dacia, Renault, IXO, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 10 x 8 x 8 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.