Macheta rulota Airstream 16` Bambi, la scara 1/24 produsa de Greenlight.
Lungime: 20.5cm
Latime: 10 cm
Inaltime: 10.5 cm
Culoare: argintiu metalizat
Macheta metalica cu parti din plastic. Interior detaliat, se deschide usa, rotile se invart. Dotata cu carlig pentru remorcare.
Anvelope din cauciuc.
Se livreaza in ambalaj de carton cu ferestra.
Miniatura pentru colectionari. Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Rulota Airstream 16` Bambi, scara 1:24, argintiu metalizat, Greenlight
138,00 lei
Macheta Rulota Airstream 16` Bambi, scara 1:24, argintiu metalizat, Greenlight
În stoc
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| length | 25 |
| width | 12 |
| height | 12 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 25 x 12 x 12 cm |
| Etichete | 1/24, Greenlight, rulote |
| Dimensiuni Ambalaj | 25 x 12 x 12 cm |
| Scara | 1/24 |
| Producator | GreenLight |
| Marca | AIRSTREAM |
| Material | Metal |
| Tip Automacheta | De epoca |
| Tip Ambalaj | Cutie de carton cu vitrina |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.