Macheta salupa carabinieri D`Altura Clasa 800 carabinieri
Din metal si plastic.
Grad de finisare si detaliere mare
Se livreaza in blister din plastic transparent
Scara 1:100
Dimensiuni aproximative: L 13 x l 4 x H 6,8 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie. A se manevra cu atentie, contine piese mici ce se pot desprinde usor.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Salupa carabinieri D`Altura Clasa 800, scara 1:100 Atlas
59,99 lei
Doar 1 rămase în stoc
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| długość | 18 |
| szerokość | 12 |
| wysokość | 12 |
| length | 18 |
| width | 12 |
| height | 12 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 18 x 12 x 12 cm |
| Etichete | 1/100, Salupa, Carabinieri, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 18 x 12 x 12 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.