Macheta Tramvai 6th Generation Hong Kong din anul 1986
Material: metal si plastic
Grad de finisare si detaliere mare. Macheta prezentata, reprezinta modelul real al tramvaiului. Realizata manual, reda toate detaliile modelului de la acea vreme.
Se livreaza pe un postament negru cu imitatie de sine, in blister ambalat in cutie de carton.
Dimensiuni: L 10 x l 3 x h 7 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie. A se manevra cu atentie, contine piese mici ce se pot desprinde usor.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Tramvai 1986 6th Generation Hong Kong, scara 1:76, Atlas Collections
46,00 lei
Macheta Tramvai 1986 6th Generation Hong Kong, scara 1:76, Atlas Collections
În stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 20 |
| szerokość | 8 |
| wysokość | 12 |
| length | 20 |
| width | 8 |
| height | 12 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 20 x 8 x 12 cm |
| Etichete | Tramvai, 1/76, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 20 x 8 x 12 cm |
| Scara | 1/76 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Tramvai |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Tramvai |
| Tip Ambalaj | Cutie Carton |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

















Recenzii
Nu există recenzii până acum.