MAN L2000 STOBART, MACHETA CAMION SCARA 1/76 ATLAS
Scara 1:76
Dimensiune: Lungine 10,7 cm, latime 3,2 cm, inaltime 4 cm
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Scara | 1/76 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | MAN |
| długość | 14 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 10 |
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.1 kg |
| Dimensiuni | 14 x 10 x 10 cm |
| Etichete | camion, MAN, 1/76, Stobart, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 10 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare

Macheta 2016 LaFerrari Aperta, negru 1:43


Set masinute Hot Wheels Car Culture – Team transport, Ford C-800 cu masinuta Ford Galaxie 65, 1:64


Masinuta metalica Hot Wheels Premium, Land Rover Defender 110, HKD26, Fast and Furious 2/5, 1:64, verde


Masinuta metalica Hot Wheels Premium, Toyota Land Cruiser FJ60, HNW53, Fast and Furious 2/5, 1:64, crem















Recenzii
Nu există recenzii până acum.