Aceasta masina model face parte din colectia „Car Culture” din 2023 si se remarca prin precizia excelenta cu care este realizata. Detaliile uimitoare si designul aerodinamic fac din aceasta masina model o alegere excelenta pentru colectionarii care cauta o piesa unica si deosebita.
Caroserie din metal.
Ambalaj: blister
Scara 1/64
Dimensiuni model: aproximativ 7 cm
Dimensiunea pachetului: 14 x 4 x 17 cm.
Varsta recomandata: 3+
Masinuta Hot Wheels Premium Aston Martin Vantage GTE – Car Culture Race Day, scara 1:64
45,76 lei
Masinuta Hot Wheels Premium Aston Martin Vantage GTE – Car Culture, scara 1:64
În stoc
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| length | 14 |
| width | 4 |
| height | 17 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni | 14 x 4 x 17 cm |
| Etichete | 1/64, hotwheels, Aston Martin, Race Day |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 4 x 17 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.