Aceasta masinuta metalica face parte din colectia „car Culture” si se remarca prin precizia excelenta cu care este realizata. Detaliile uimitoare si designul aerodinamic fac din aceasta masina model o alegere excelenta pentru colectionarii care cauta o piesa unica si deosebita.
Caroserie din metal.
Ambalaj: blister
Scara 1/64
Dimensiuni model: aproximativ 7 cm
Dimensiunea pachetului: 14 x 4 x 17 cm.
Varsta recomandata: 3+
Masinuta Hot Wheels Premium, Car Culture, McLAREN F1, HCK08, scara 1:64, Neagra
45,76 lei
Masinuta Hot Wheels Premium, Car Culture, McLAREN F1, HCK08, scara 1:64, Neagra
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.2 |
| Dimensiuni | 14 x 4 x 17 cm |
| Scara | 1/64 |
| Producator | HotWheels |
| Marca | Mc Laren |
| Etichete | 1/64, hotwheels, McLaren |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 4 x 17 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
















Recenzii
Nu există recenzii până acum.