Aceasta masina model face parte din colectia „Pop Culture” din 2023 si se remarca prin precizia excelenta cu care este realizata. Detaliile uimitoare si designul aerodinamic fac din aceasta masina model o alegere excelenta pentru colectionarii care cauta o piesa unica si deosebita.
Caroserie din metal.
Ambalaj: blister
Scara 1/64
Dimensiuni model: aproximativ 7 cm
Dimensiunea pachetului: 14 x 4 x 17 cm.
Varsta recomandata: 3+
Masinuta Hot Wheels Premium Custom ’71 Datsun 240z ROTSUN Roadkill – Pop Culture, scara 1:64
45,76 lei
Masinuta Hot Wheels Premium Custom '71 Datsun 240z ROTSUN Roadkill – Pop Culture, scara 1:64
În stoc
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| length | 14 |
| width | 4 |
| height | 17 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni | 14 x 4 x 17 cm |
| Etichete | 1/64, hotwheels, Datsun, Pop Culture |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 4 x 17 cm |
| Scara | 1/64 |
| Producator | HotWheels |
| Marca | Datsun |
| Material | Metal |
| Tip Automacheta | Sport |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.