Fanii si colectionarii isi pot obtine masina preferata inspirata sau prezentata in unul dintre filmele Fast & Furious realizate cu o executie premium, care include anvelope Real Riders, caroserie si sasiu din metal.
Modelul prezentat: Alfa Romeo Giulia Sprint GTA, la scara 1/64
Caroserie din metal, anvelope Real Riders.
Ambalaj: blister
Scara 1/64
Dimensiuni model: aproximativ 7 cm
Dimensiunea pachetului: 14 x 4 x 17 cm.
Varsta recomandata: 3+
Masinuta metalica Hot Wheels Premium, Alfa Romeo Giulia Sprint GTA, HKD29, Fast and Furious 5/5, 1:64, portocalie
45,76 lei
Masinuta metalica Hot Wheels Premium, Alfa Romeo Giulia Sprint GTA, HKD29, Fast and Furious 5/5, 1:64, portocalie
Doar 1 rămase în stoc
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 4 x 17 cm |
| Scara | 1/64 |
| Producator | HotWheels |
| Marca | Alfa Romeo |
| Etichete | 1/64, hotwheels, Alfa Romeo, Fast & Furious |
| Material | Metal |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.