Fanii si colectionarii isi pot obtine masina preferata inspirata sau prezentata in unul dintre filmele Fast & Furious realizate cu o executie premium, care include Real Riders Tires si caroserie si sasiu din metal.
Modelul prezentat: Toyota Land Cruiser FJ60 la scara 1/64
Caroserie din metal, anvelope Real Riders.
Ambalaj: blister
Scara 1/64
Dimensiuni model: aproximativ 7 cm
Dimensiunea pachetului: 14 x 4 x 17 cm.
Varsta recomandata: 3+
Masinuta metalica Hot Wheels Premium, Toyota Land Cruiser FJ60, HNW53, Fast and Furious 2/5, 1:64, crem
51,00 lei
Masinuta metalica Hot Wheels Premium, Toyota Land Cruiser FJ60, HNW53, Fast and Furious 2/5, 1:64, crem
În stoc
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| length | 14 |
| width | 4 |
| height | 17 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni | 14 x 4 x 17 cm |
| Etichete | 1/64, Toyota, hotwheels, Fast & Furious |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 4 x 17 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.