HOTWHEELS Work Shop Playset * Lift & Launch – MATTEL.
Contine o pista pentru lansare vehicule, face parte din seria seturilor de construit si joaca „Ridica si Lanseaza”.
Aceste seturi pot fi folosite pentru a construi piste mari pentru masinute cu care se pot face trucuri si cascadorii.
Asamblarea va fi facuta de catre o pesoana adulta!
Avertisment! Nerecomandat copiilor mai mici de 36 luni. Contine piese mici, pericol de sufocare.
Varsta recomandata: +4 ani.
Mattel Set lansator vehicul BGX75-BGX77
55,92 lei
Mattel Set lansator vehicul BGX75-BGX77
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Greutate | 0.2 kg |
| Dimensiuni | 20 x 10 x 12 cm |
| Scara | 1/64 |
| Producator | HotWheels |
| Etichete | hotwheels, set joaca |
| Material | Plastic |
| Tip Automacheta | Standard |
| Dimensiuni Ambalaj | 20 x 10 x 12 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.