Setul de 5 masini Hot Wheels Premium Car Culture – Exotic Envy, contine:
1x HCJ29 Lamborghini Essenza SCV12 #63, verde
1x HCJ89 1994 Bugatti EB110, albastru
1x HCJ90 Koenigsegg Agera R, rosu
1x HCJ91 1969 Alfa Romeo 33 Stradale #33, galben
1x HCJ92 McLaren Speedtail, albastru deschis
1x Container de plastic ce contine masinutele. Se deschide latura din fata.
Modele sunt fabricate din metal la scara 1/64 de catre Hot Wheels.
Poate fi un cadou minunat pentru colectionari.
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Set de 5 masini Hot Wheels Premium Car Culture – Exotic Envy, in ambalaj special de tip container, scara 1:64
184,00 lei
Set de 5 masini Hot Wheels Premium Car Culture – Exotic Envy, in ambalaj special de tip container,scara 1:64
Stoc epuizat
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| length | 25 |
| width | 12 |
| height | 12 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 25 x 12 x 12 cm |
| Etichete | 1/64, hotwheels, set joaca |
| Dimensiuni Ambalaj | 25 x 12 x 12 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.