Sortimentul prezinta modele premium de transportatoare la scara 1:64 ce sunt cautate si indragite atat de copii, cat si de adulti colectionarii si pasionatii din intreaga lume. Realizate cu multa atentie la detalii si decoruri realiste foarte apreciate de cunoscatori. Sunt compatibile cu pistele si seturile de joaca Hot Wheels (achizitionate separat) si prind o viteza uluitoare pe pista! Transportatoarele vin impreuna cu o masina sport Hot Wheels. Setul contine un transportor Aero Lift si o masinuta Toyota GR Supra.
Setul contine 2 machete premium, omasinuta si un transportor.
Dimensiuni: aprox 7cm masina si 15 cm camionul
Colectia: 2022 Car Culture: Team Transport
Scara 1/64
Nu este destinata copiilor sub 3 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Set masinute Hot Wheels Car Culture – Team transport, Aero Lift, cu masinuta, Toyota GR Supra, 1:64
137,00 lei
Set masinute Hot Wheels Car Culture – Team transport, Aero Lift, cu masinuta, Toyota GR Supra, 1:64
În stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| length | 15 |
| width | 15 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 15 x 15 x 10 cm |
| Etichete | 1/64, Toyota, hotwheels, Aero Lift |
| Dimensiuni Ambalaj | 15 x 15 x 10 cm |
| Scara | 1/64 |
| Producator | HotWheels |
| Marca | AERO, Toyota |
| Material | Metal |
| Tip Automacheta | Sport |
| Tip Ambalaj | Blister |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.