O macheta foarte detaliata, din metal si plastic (anvelope cu profil realist, faruri si stopuri transparente, etc).
Macheta este montata pe un postament din plastic, inscriptionat cu numele modelului si este ambalata in vitrina din plastic transparent.
Scara 1/43
Dimensiuni L x l x h: 13.5 x 6 x 7.5 cm
Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Macheta auto cap tractor MAN F2000 albastru, 1:43 IXO TR139
253,18 lei
Macheta auto cap tractor MAN F2000 albastru, 1:43 IXO TR139
Stoc epuizat
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| długość | 28 |
| szerokość | 15 |
| wysokość | 20 |
| length | 28 |
| width | 15 |
| height | 20 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 28 x 15 x 20 cm |
| Etichete | camion, MAN, IXO, machete, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 28 x 15 x 20 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.