Miniatură auto produsă din metal cu un nivel ridicat de detaliu de catre Altaya. Versiune sealed (fără elemente mobile).
Caracteristici:
Culoare: Albastru cu Alb
Scara: 1:43
Dimensiuni: aproximativ 11.5 x 4.7 x 4.6 cm
Ambalaj: Blister
Poate constitui un cadou perfect pentru colectionari si pasionati de miniaturi.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari. Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta auto Ford Ranger #349 2016 Dakar, 1:43 Altaya
56,00 lei
Macheta auto Ford Ranger #349 2016 Dakar, 1:43 Altaya
În stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 15 |
| szerokość | 12 |
| wysokość | 10 |
| length | 15 |
| width | 12 |
| height | 10 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 15 x 12 x 10 cm |
| Etichete | Altaya, Dakar, Ford, machete, 1/43 |
| Dimensiuni Ambalaj | 15 x 12 x 10 cm |
| Scara | 1/43 |
| Producator | ALTAYA |
| Marca | Ford |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Sport |
| Tip Ambalaj | Blister |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.