Acest camion cu platformă Scania 110 la scară 1:76 Atlas Editions, cu marca Eddie Stobart, este un must-have pentru orice colecționar de machete de camioane. Vehiculul este frumos realizat, cu detalii complexe și un finisaj de înaltă calitate.
Scara 1:76
Dimensiune: Lungine 13 cm, latime 3 cm, inaltime 4 cm
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
„Macheta Ford Crown Victoria 2011 Indiana Police – scara 1/24 Greenlight” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| length | 14 |
| width | 10 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.2 kg |
| Dimensiuni | 15 x 10 x 10 cm |
| Scara | 1/76 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Scania |
| Etichete | 1/76, Stobart, Scania, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 15 x 10 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare

Set masinute Hot Wheels Car Culture – Team transport, Aero Lift, cu masinuta, Toyota GR Supra, 1:64


Macheta auto Fiat 1100 ELR Butangas 1948, scara 1:43


Macheta Ford Crown Victoria 2011 Indiana Police – scara 1/24 Greenlight

Set masinute Hot Wheels Car Culture – Team transport, Aero Lift Negru cu masinuta Volkswagen Id R, 1:64










Recenzii
Nu există recenzii până acum.