Macheta Chevrolet Corvette Convertible 2020 seria Barrett Jackson 1:64 Greenlight – 37260F
Macheta metalica detaliata produsa de Greenlight la scara de 1:64.
Grad de finisare si detaliere mare
Ambalaj: Blister
Dimensiuni: 7 x 3 x3 cm
Anvelope din cauciuc
Detalii la scara
Editie Limitata
Nu este destinata copiilor sub 14 ani.
Destinata exclusiv colectionarilor.
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Macheta Chevrolet Corvette Convertible 2020 seria Barrett Jackson 1:64 Greenlight – 37260F
46,00 lei
Macheta Chevrolet Corvette Convertible 2020 seria Barrett Jackson 1:64 Greenlight – 37260F
În stoc
SKU: GL37260F
Categorii: MACHETE AUTO, Masini de strada
Etichete: 1/64, Barrett Jackson, chevrolet, Greenlight
Brand: GreenLight
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Scara | 1/64 |
| Producator | GreenLight |
| Marca | Chevrolet |
| length | 14 |
| width | 8 |
| height | 17 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Dimensiuni | 14 x 8 x 17 cm |
| Etichete | 1/64, Greenlight, Barrett Jackson, chevrolet |
| Dimensiuni Ambalaj | 14 x 8 x 17 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare

Set masinute Hot Wheels Car Culture – Team transport, Aero Lift, cu masinuta, Toyota GR Supra, 1:64


Masinuta metalica Hot Wheels Premium, Toyota Land Cruiser FJ60, HNW53, Fast and Furious 2/5, 1:64, crem


Macheta Rulota Airstream 16` Bambi, scara 1:24, argintiu metalizat, Greenlight


Set masinute Hot Wheels Car Culture – Team transport, Aero Lift, cu masinuta, Nissan Silvia, 1:64











Recenzii
Nu există recenzii până acum.