Macheta Tramvai britanic cu design futuristic din anul 1960
Material: metal si plastic
Grad de finisare si detaliere mare
Se livreaza pe un postament negru cu imitatie de sine, in blister ambalat in cutie de carton.
Dimensiuni: approx 16 cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Acest produs nu este o jucarie.
Nu este destinat copiilor sub 14 ani.
Macheta Tramvai Blackpool Balloon 1960 scara 1:76 Atlas Collections
51,00 lei
Macheta Tramvai Blackpool Balloon 1960 scara 1:76 Atlas Collections
Doar 1 rămase în stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| długość | 20 |
| szerokość | 10 |
| wysokość | 12 |
| length | 20 |
| width | 10 |
| height | 12 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 20 x 10 x 12 cm |
| Etichete | Tramvai, 1/76, Atlas |
| Dimensiuni Ambalaj | 20 x 10 x 12 cm |
| Scara | 1/76 |
| Producator | ATLAS |
| Marca | Tramvai |
| Material | Metal, Plastic |
| Tip Automacheta | Tramvai |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.















Recenzii
Nu există recenzii până acum.