Macheta auto Volvo S90 negru, la scara 1/32 produsa de Tayumo.
Un Cadou ideal pentru copii si parinti!
Are suspensie si directie activa (roti viratoare)
Se deschid cele 4 usi, capota motor si portbagajul.
Caroserie din metal
Grad de finisare si detaliere mare
Dimensiuni aproximative:14,7cm x 6,3cm x 4,8cm
Info: Preturile sunt exprimate in Lei si contin TVA!
Miniatura pentru colectionari.
Nu este destinat copiilor sub 8 ani.
Contine piese mici ce pot fi inghitite!
Volvo S90 negru, macheta auto cu directie activa, suspensie 1/32 Tayumo
96,60 lei
Volvo S90 negru, macheta auto cu directie activa, suspensie 1/32 Tayumo
Stoc epuizat
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| długość | 18 |
| szerokość | 12 |
| wysokość | 10 |
| length | 18 |
| width | 12 |
| height | 10 |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 18 x 12 x 10 cm |
| Etichete | Tayumo, Volvo, 1/32, machete |
| Dimensiuni Ambalaj | 18 x 12 x 10 cm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.